booked.netbooked.net booked.net  

“SƏS” Media Qrupunun təşəbbüsü  ilə  Ümummilli lider  Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə  və  Milli Qurtuluş Gününün 30 illiyinə həsr olunan  KİV  komandaları arasında keçirilən futzal üzrə “Xatirə Kuboku” turnirinin YARIŞ CƏDVƏLİNİ elan edib...

Tezadlar.az həmin cədvəli təqdim edir:

I dövrə

13 may  – şənbə

1.saat 12-00    “SƏS” MQ –Xalq qəzeti

2.saat 13-00    ARB TV- Trend İA

3.saat 14-00    ATV –“İki sahil” qəzeti

4.saat 15-00    “Futbol+”qəzeti –İdmanxəbər.az

 14 may –bazar

1.saat 12-00    “Teleqraf” MQ – APA İA

2.saat 13-00    XəzərTV - AzTV

3.saat 14-00    Report İA – AzərTAC

4.saat 15-00    “Təzadlar” qəzeti –“Yeni Müsavat” qəzeti

 II dövrə

20 may – şənbə

1.saat 12-00    “SƏS” MQ - “Teleqraf” MQ

2.saat 13-00    ARB TV - XəzərTV

3.saat 14-00    ATV - Report İA

4.saat 15-00    “Futbol+”qəzeti – “Təzadlar” qəzeti

 21 may – bazar

1.saat 12-00    Xalq qəzeti – APA İA

2.saat 13-00    Trend İA - AzTV

3.saat 14-00    “İki sahil” qəzeti- AzərTAC

4.saat 15-00    İdmanxəbər.az – “Yeni Müsavat” qəzeti

 III dövrə

27 may – şənbə

1.saat 12-00    “SƏS” MQ - APA İA

2.saat 13-00    ARB TV – AzTV

3.saat 14-00    ATV - AzərTAC

4.saat 15-00    “Futbol+”qəzeti – “Yeni Müsavat” qəzeti

 28 may – bazar

1.saat 12-00    Xalq qəzeti - “Teleqraf” MQ

2.saat 13-00    Trend İA - XəzərTV

3.saat 14-00    “İki sahil”  qəzeti - Report İA

4.saat 15-00    İdmanxəbər.az –“ Təzadlar” qəzeti

 YARIMQRUPLARIN QALİBLƏRİ

 A qrupu              B qrupu          C qrupu           D qrupu

1.A(1)                    B(1)                  C(1)                 D(1)  

2.A(2)                    B(2)                  C(2)                 D(2)

                                 1/4  FİNAL OYUNLARI

03 iyun –şənbə

1.saat 12-00    A(1) - C(2)  (qalib komanda  -x)

2.saat 13-00    B(1) - D(2)  (qalib komanda   -y)

3.saat 14-00    C(1) - A(2)   (qalib komanda  -m)

4.saat 15-00    D(1) - B(2)   (qalib komanda  -n)

1/2  FİNAL OYUNLARI

 04 iyun –bazar

1.saat 12-00    x - m (qalib komanda  -w, məğlub komanda -z)

2.saat 13-00     y - n - (qalib komanda  -v, məğlub komanda -k)

 FİNAL OYUNLARI

 10 iyun –şənbə

1.saat 12-00    3-cü yer uğrunda   z-k

2.saat 13-00     1-ci yer  uğrunda  w –v

MUKAFATLARIN TƏQDİMAT MƏRASİMİ

15  iyun –cümə axşamı

 “SƏS” Müdia Qrupunun redaksiyasında

 

Pin It

Ən son xəbər

SƏYAHƏT

Jurnalistler


IMAGE
HƏFTƏBECƏR
Sali, 06 Fevral 2024
By Elçin Məmmədli

Tezadlar Arxiv

İDMAN